Челендж з Reactor Monitor: Як розвивати індустрію LPG – від нових ринків до нових працівників
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Як розвивати індустрію LPG – від нових ринків до нових працівників

І що можна отримати за хорошу ідею

Челендж з Reactor Monitor: Як розвивати індустрію LPG – від нових ринків до нових працівників
Фото: pixabay.com

Скраплений нафтовий газ (LPG) стає одним з найпопулярніших видів альтернативних палив у світі. Однією з головних його переваг є екологічна природа. LPG є чистим паливом, що спалюється без викидів сажі, твердих частинок, з малою кількістю шкідливих викидів. Згідно з даними WLPGA, Всесвітньої асоціації компаній індустрії LPG, скраплений нафтовий газ має вуглецевий слід на 20% менший, ніж мазут, і на 50% нижчий, ніж вугілля, і це робить його привабливим для урядів, які прагнуть добитися нульового вуглецю.

У 2019 році WLPGA заснувала і щорічно проводить конкурс стартапів World LPG Challenge. Він спрямований на пошук інноваційних рішень для розв'язання проблем, що постають перед галуззю LPG.

World LPG Challenge '23

Ключова індустрія: Oil & Gas, Business Development.

Опис: Тема World LPG Challenge ‘23 року – «Стимулювання розвитку LPG-бізнесу». Організатори чекають на інноваційні ідеї, які допоможуть галузі рухатися вперед: як зробити її більш привабливою для молоді; як зробити її відповідальною перед навколишнім середовищем і суспільством; як використовувати переваги наявних та майбутніх технологій для розвитку цього бізнесу?

Тема дуже широка й загальна, і WLPGA розуміє це. Тому вона не стримує конкурсантів і для прикладу пропонує декілька напрямів для ідеації. Серед них – формування ринку LPG у країнах, що розвиваються і де він не використовується; зміцнення екологічної, соціальної та корпоративної репутації галузі LPG в умовах розробки урядових цілей щодо нульового вуглецю; заохочення талантів і залучення у галузь молодих людей, особливо жінок, за допомогою технології людського капіталу (HR); інтелектуальні технології у галузі LPG; підвищення розуміння переваг скрапленого газу і загальної привабливості пропозиції LPG для сучасного споживача.

Дедлайн: 29 вересня 2023 року.

Переваги для команд: Цього року фінал челенджу пройде 14 листопада у Римі (Італія), в межах LPG Week 2023, що включатиме 35-й Всесвітній LPG форум та Європейський конгрес скрапленого газу. Журі для відбору фіналістів складатиметься з керівників та членів WLPGA, а також позагалузевих експертів, які глибоко розуміють її завдання. Кожен із фіналістів отримає безкоштовний квиток на LPG Week 2023, місце на головній виставці та можливість просування свого рішення серед цільової аудиторії. Переможці, яких обере жива аудиторія із сотні делегатів, розділять між собою призовий фонд у $10 000. Абсолютний переможець отримає також безкоштовний квиток на LPG Week 2024.

Як взяти участь: Процедура подачі заявок, як і в попередні роки, відбувається через портал F6S. Конкурсна анкета доволі докладна, підготуйте демо-відео продукту/ідеї, пітч-презентацію і відеопітч команди, мотиваційний лист.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло