«Vodafone Україна» купує інтернет-провайдера «Фрінет»: АМКУ дозволив угоду

«Vodafone Україна» купує інтернет-провайдера «Фрінет»: АМКУ дозволив угоду

Сукупні частки Vodafone+Фрінет концентрації у регіонах не перевищуватимуть після угоди 15–21%

This material is also available in English
«Vodafone Україна» купує інтернет-провайдера 	«Фрінет»: АМКУ дозволив угоду
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет дозволив оператору мобільного зв’язку «Vodafone Україна» придбати частку в понад 50% у статутному капіталі  ТОВ «Фрінет» (торговельна марка «О3»).

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

«Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, тому АМКУ надав відповідний дозвіл», – йдеться в повідомленні.

Комітет зазначив, що частки Vodafone на регіональних ринках фіксованого інтернет-доступу є незначними. Тож внаслідок здійснення концентрації сукупні частки учасників (Vodafone+O3) у відповідних географічних межах не перевищуватимуть 15–21%.

Компанія «Фрінет» надає послуги швидкісного інтернету, клієнтська база провайдера налічує понад 160 тис. абонентів. Окрім столичного регіону, компанія працює у Київській області та ще дев'яти областях, зокрема Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській областях. 

Бекграунд. Нагадаємо: «Vodafone Україна» у 2022 році отримала 1,1 млрд грн прибутку, хоч це на 71% менше за показник 2021 року. 

Водночас Vodafone втратив найбільше абонентів серед мобільних операторів України – 3,5 млн. На кінець 2022 року кількість клієнтів Vodafone в Україні становить 15,4 млн, при цьому понад 2,2 млн з них залишаються за кордоном і продовжують користуватися послугами Vodafone.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло