«Укрнафта» залучатиме інвесторів для підвищення нафтовидобутку та прибутку

«Укрнафта» залучатиме інвесторів для підвищення нафтовидобутку та прибутку

Компанія відібрала 20 родовищ на сході й на заході України, до розробки яких долучить партнерів

«Укрнафта» залучатиме інвесторів для підвищення нафтовидобутку та прибутку
Фото: flickr.com

ПАТ «Укрнафта» відібрало 20 родовищ на Сході й на Заході України, до розробки яких планує залучати інвесторів.

Про це повідомила пресслужба «Укрнафти».

«Ці 20 родовищ сумарно мають запаси в розмірі 12 млн тонн нафти з конденсатом і 30 млрд кубометрів газу. На сьогодні є 12 компаній, які письмово підтвердили зацікавленість в участі в цьому конкурсі. Це компанії з України, Словаччини, Франції, Великобританії, США, Канади, Мексики, – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. –  Ключовий принцип – рівень прибутку «Укрнафти» від цих операцій має бути вищим із залученням партнера, ніж без нього».

Також компанія планує розвивати ринок нафтовидобувних сервісів в Україні.

«Очікуємо на залучення вітчизняних та іноземних підрядників у таких напрямах як: буріння горизонтальних свердловин, буріння бічних горизонтальних стовбурів, ГРП, колтюбінг, впровадження сучасних технологій інтенсифікації, технології механізованого видобутку, системи оптимізації видобутку, геологорозвідувальні роботи тощо, – пояснює Сергій Корецький. – Щоб сформувати сильний ринок підрядників, готові запропонувати довгі п'ятирічні контракти з гарантованим завантаженням. Успіх нарощування видобутку напряму залежатиме від паралельного розвитку нафтовидобувних сервісів в Україні».

Бекграунд. У 2023 році компанія запланувала розпочати буріння дев'яти свердловин. Частину – власними силами, для частини залучать зовнішніх підрядників. Це будуть горизонтальні та похилоскеровані свердловини та забурка бічних стовбурів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло