Зеленський доручив провести повну ревізію всіх укриттів в Україні

Зеленський доручив провести повну ревізію всіх укриттів в Україні

Міністри відзвітують президенту через 10 днів

Зеленський доручив провести повну ревізію всіх укриттів в Україні
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, де доручив міністрам перевірити всі укриття України.

Про це Зеленський повідомив у своєму телеграм-каналі.

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін має надати звіт щодо столичних бомбосховищ президенту через 10 днів. Таку саму вказівку отримав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Також під час засідання розглядали стан української ППО. Говорили про її потреби для відбиття загроз із землі, з моря, з повітря, а також обговорювали шляхи вдосконалення з урахуванням наявних ресурсів, надходжень від партнерів і власного виробництва. Говорили й про фронт, однак деталей не повідомляють. 

На Ставці заслухали доповідь розвідки щодо країн, які допомагають рф не просто обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет і дронів в умовах війни. Зеленський повідомив, що готуються відповідні рішення.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що 1 червня в Києві затримали керівництво поліклініки, до якої люди не змогли потрапити в укриття під час обстрілу. Через це загинули троє людей, зокрема дівчинка дев'яти років.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло