NovaPay вийшла на ринок Молдови

NovaPay вийшла на ринок Молдови

Фінансовий сервіс став першим у Молдові, що запровадив функцію післяплати

NovaPay вийшла на ринок Молдови
Фото: flickr.com

Фінансова компанія «Нової пошти» NovaPay вийшла на ринок Молдови та стала першим фінансовим сервісом у Молдові, що запровадив функцію післяплати. 

Про це повідомила пресслужба компанії.

«NovaPay є першою вітчизняною фінтех-компанією, яка розпочала свою глобальну експансію, і Молдова стала першим ринком міжнародного розвитку для нас, – коментує Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay. – Ми бачимо можливості синергійного розвитку в цій європейській країні – нині NovaPay надає молдавським підприємствам і приватним клієнтам фінансові послуги, яких до того не було на ринку, а також супроводжує логістичні операції групи компаній «Нова пошта». Наступним етапом, після отримання розширеної ліцензії, стане відкриття рахунків та випуск карток до них, кредитні продукти, у тому числі «Посилка в кредит».

Раніше в Молдові клієнти, купуючи товари онлайн, розраховувались за них тільки передоплатою. Тепер NovaPay надала можливість отримати товар і оглянути його, і лише потім – заплатити. Доставку грошей продавцю забезпечить NovaPay.

Послугу післяплати жителі Молдови можуть отримати без комісії у 19 відділеннях Nova Poshta в Кишиневі, Комраті, Більцях, Кагулі, Єдинці та буквально в кожному населеному пункті, якщо доставляти кур'єром.

Серед найближчих планів NovaPay у Молдові для приватних клієнтів – внутрішні та міжнародні перекази. Для бізнесу – еквайринг, моментальні внутрішні та транскордонні перекази, з кредитних продуктів – факторинг.

Бекграунд. Нагадаємо, що у квітні NovaPay отримала розширену ліцензію НБУ, яка дозволяє відкривати рахунки фізичним особам і бізнесу, а також випускати картки. А у 2022 році NovaPay подала документи на ліцензію EMI (Electronic Money Institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло