ОНОВЛЕНО: Депутата Київської міськради оголосили в міжнародний розшук

ОНОВЛЕНО: Депутата Київської міськради оголосили в міжнародний розшук

ЗМІ припускають, що йдеться про Владислава Трубіцина

This material is also available in English
ОНОВЛЕНО: Депутата Київської міськради оголосили в міжнародний розшук
Фото: istockphoto.com

ОНОВЛЕНО о 15:26:

За словами «Лівого Берега», йдеться про Владислава Трубіцина. Нібито він разом із іншими фігурантами справи організував схему отримання хабарів за перемогу підприємців у тендерах на встановлення торговельних точок у різних районах Києва.


Депутата Київської міськради оголосили в міжнародний розшук.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Зазначається, що Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання САП про оголошення депутата в розшук. Суд зважив на системні неявки обвинуваченого в судові засідання та наявність підтвердженої інформації про перетин кордону указаною особою і задовольнив клопотання у повному обсязі.

У САП нагадали, що фігуранта звинувачують в отриманні 1,39 млн грн хабаря. Незабаром суд також розгляне клопотання про звернення в дохід держави застави майже в 10 млн грн та обрання депутату запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що депутатку Київської міськради підозрюють у недекларуванні 63 млн грн. У документі, зокрема, немає відомостей про доходи від продажу цінних паперів на 55,6 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло