Аналітики прогнозують Microsoft $100 млрд виторгу завдяки штучному інтелекту

Аналітики прогнозують Microsoft $100 млрд виторгу завдяки штучному інтелекту

Компанія може виграти за рахунок інтеграції заснованого на ШІ програмного помічника Copilot у свої продукти

This material is also available in English
Аналітики прогнозують Microsoft $100 млрд виторгу завдяки штучному інтелекту
фото DR

Рішення на основі штучного інтелекту можуть принести американській Microsoft Corp. додатковий виторг у розмірі $100 млрд до 2027 року, вважає аналітик Evercore ISI Кірк Матерн.

Джерело. Про це пише FinMarket.

«Всі, мабуть, погодяться, що «хайп» навколо штучного інтелекту біжить попереду реальності, але ми вважаємо, що вплив технології в результаті пошириться на всі галузі та регіони, і Microsoft перебуває в унікальному положенні, щоб монетизувати зсув у бік штучного інтелекту в найближчі кілька років», – зазначив Матерн.

На думку аналітика, компанія може отримати додатковий виторг за рахунок інтеграції заснованого на ШІ програмного помічника Copilot у свої продукти, включаючи Office та LinkedIn, зростання попиту на хмарні рішення Azure та збільшення ринкової частки пошукової системи Bing.

Згідно з його базовим сценарієм, у календарному 2027 році приріст виручки становитиме $50 млрд, оптимістичний – $100 млрд.

З початку року капіталізація компанії збільшилася майже на 40%, до $2,49 трлн, тоді як індекс S&P 500 набрав 11,5%.

Бекграунд. Нагадаємо, в травні європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard на $69 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло