ДОПОВНЕНО: Термінал «Нібулона» затопило внаслідок підриву Каховської ГЕС

ДОПОВНЕНО: Термінал «Нібулона» затопило внаслідок підриву Каховської ГЕС

У терміналі зберігалося 76 000 тонн зерна

This material is also available in English
ДОПОВНЕНО: Термінал «Нібулона» затопило внаслідок підриву Каховської ГЕС
Фото: кадри очевидців

Перевантажувальний термінал компанії «Нібулон» (філія Козацька) у селищі Козацьке, що на Херсонщині, затопило внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Про це свідчать кадри в локальних соціальних мережах.

Термінал був введений в експлуатацію у 2012 році.

Об’єм зберігання зерна становив 76 000 тонн, добова потужність сушарок – 3000 тонн, добова потужність із відвантаження на водний транспорт – 10 000 тонн.

ДОПОВНЕНО:

У пресслужбі «Ніболуна» повідомили, що силоси зерносховища у смт Козацьке, які опинилися у зоні затоплення внаслідок підриву російськими агресорами Каховської ГЕС, на момент затоплення не використовувалися підприємством.

Протягом 2022 року вітчизняний зернотрейдер не виконував транспортування вантажів Дніпром через зупинку річкового судноплавства. Зерносховища в районі Миколаєва наразі використовують як сухий порт для перевалки зернових і подальшого відправлення на експорт.

Бекграунд. Нагадаємо: «Укргідроенерго» повідомило, що внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано – станція не підлягає відновленню.

Очікується, що водосховище повністю спрацює упродовж 4 днів. За даними прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, це загрожує підтопленням для 80 населених пунктів. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло