Сербія не проти непрямого постачання Україні летального озброєння

Сербія не проти непрямого постачання Україні летального озброєння

З витоків Пентагону стає зрозуміло, що країна готувалася до таких поставок

Сербія не проти непрямого постачання Україні летального озброєння
фото DR

Сербія не проти непрямих поставок боєприпасів в Україну. Незважаючи на нейтральний статус країни, президент Сербії Александр Вучич каже, що не проти того, щоб боєприпаси, вироблені в Сербії, опосередковано потрапляли до українських військових, незважаючи на зобов’язання його країни зберігати нейтралітет у війні росії проти України.

Ця тема стала обговорюватися після того, як витік документів Пентагону надав докази того, що Сербія надсилала або планувала надіслати летальну допомогу Україні, хоча сербський міністр оборони це заперечував.

«Я не дурень. Я знаю, що частина зброї може потрапити в Україну», – сказав Вучич в інтерв’ю Financial Times, передає CNN.

«Чи можливо, що це станеться? Я не сумніваюся, що це може статися. Яка альтернатива для нас? Не виробляти зброю? Щоб не продавати тим, хто може продати її Україні?»

Бекграунд. Нагадаємо, раніше Вучич повідомив, що провів зустріч із президентом України Володимиром Зеленським на полях саміту Європейської політичної спільноти в Молдові. За його словами, вони “мали хорошу розмову”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло