За прогнозами аналітиків капіталізація FemTech до 2027 року досягне $1 трлн
Інвестори ігнорують величезний підрозділ технологій через його «табуйованість»

Термін FemTech з'явився у 2016 році і включає в себе всі технології та інновації, покликані розв'язувати проблеми зі здоров'ям, від яких страждають виключно, по-різному або непропорційно жінки. Це охоплює все – від здоров'я під час вагітності та менопаузи до хвороби Альцгеймера та ВІЛ.
Про це повідомляє CNBC.
За словами аналітиків, галузь сповнена цікавих інновацій: за останні 10 років кількість стартапів у цій сфері зросла на 1000%. Але сектор стикається з унікальними бар'єрами для доступу до фінансування.
«Ці питання є табуйованими, усе, що пов'язано з нашими продуктами, пов'язано з грудьми, пов'язано з вагінами – люди не люблять про це говорити», – розповіла CNBC Таня Болер, засновниця фемтех-компанії Elvie, яка займається розробками у сфері жіночих технологій.
Але сектор фемтехнологій може принести значні вигоди, ширші економічні та соціальні переваги.
За даними неприбуткової організації Women's Health Access Matters, яка займається фінансуванням досліджень у сфері жіночого здоров'я, інвестиції в розмірі $300 млн у поліпшення жіночого здоров'я можуть принести близько $13 млрд.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих і сімейних підприємств.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].