Revolut почав блокувати операції росіян у Європі – ЗМІ
Цей банк є одним із ключових для росіян, які виїжджають до Європи

Росіяни, які живуть у Європі, зіткнулися з обмеженнями операцій за рахунками та картками банку Revolut.
Про це повідомляє Forbes.
Зареєстрований у Литві Revolut є одним із ключових банків для росіян, які виїжджають до Європи через непідтримку вторгнення рф в Україну та бажання уникнути мобілізації.
Представник Revolut Педді Кроулі повідомив, що банк посилив формальні вимоги кредитної організації до документів, що підтверджують право громадян рф жити в Європі, та через труднощі з отриманням посвідки на постійне проживання або довгострокових віз.
Про проблеми з рахунками виданню розповіли четверо росіян, які нині проживають у Франції та Латвії.
Тепер клієнти з рф і Білорусі мають пред'явити продовжений ВНП або робочу візу, які дозволяють їм залишатися в Євросоюзі понад 180 днів. Обмеження стосуються саме росіян та білорусів і діють на всій території присутності банку.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].