Кількість американців, які підтримують надання зброї Україні, зросла на 20% – опитування Reuters

Кількість американців, які підтримують надання зброї Україні, зросла на 20% – опитування Reuters

Ці результати вплинуть на лідерів Республіканської партії у Конгресі та Сенаті, які зможуть активніше підтримувати такі дії

This text is also available in English
Кількість американців, які підтримують надання зброї Україні, зросла на 20% – опитування Reuters
фото Pixaby

Серед американців зростає підтримка надання Україні озброєнь. Якщо у травні 2023 року лише 46% громадян США оцінювали позитивно такі дії, то тепер їхня кількість зросла до 65%.

Джерело. Про це свідчать результати опитування Reuters/Ipsos.

За передачу зброї Україні висловився 81% демократів, 56% республіканців та 57% незалежних виборців. Зазначається, що опитування було проведено через два дні після заколоту Євгенія Пригожина та “ПВК Вагнера”.

Таким чином, як пише Reuters, це опитування демонструє тверду підтримку рішення президента США Джо Байдена «зробити все необхідне» для перемоги України та повернення їй усіх своїх територій. За словами колишнього посла Сполучених Штатів в Україні Вільяма Тейлора, ці результати також вплинуть на лідерів Республіканської партії у Конгресі та Сенаті, які зможуть активніше підтримувати такі дії.

Опитування було проведено серед вибірки, що складається з 1004 дорослих американців. З них 400 назвали себе демократами, а 383 республіканцями.

Згідно з ним, 76% громадян країни вважають, що допомога Сполучених Штатів Україні показує «волю та можливість захищати наші інтереси, союзників та себе самих» перед Китаєм та іншими суперниками США.

Білий дім схвалив 41 пакет військової допомоги для ЗСУ на суму близько $40 млрд.

Бекграунд. Про виділення чергового пакету на суму $500 млн стало відомо 27 червня. До нього увійде насамперед важка бронетехніка, ракети для систем протиповітряної оборони, а також засоби для прориву крізь мінні поля.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло