Суд США розблокував мегаугоду Microsoft із ігровим гігантом Activison

Суд США розблокував мегаугоду Microsoft із ігровим гігантом Activison

Тепер перешкод для укладання $75-мільярдної угоди не залишилося

This material is also available in English
Суд США розблокував мегаугоду Microsoft із ігровим гігантом Activison
фото DR

Суд у США розблокував найбільшу угоду в історії ігрового ринку – купівлю компанією Microsoft розробника ігор Activison Blizzard (Call of Duty, World of Warcraft) за $75 млрд. Перешкод для неї в США не залишилося, а британський регулятор узяв паузу для перегляду умов. Експерти називають це також позитивним знаком для Microsoft.

Джерело. Про це пише The Wall Street Journal.

Суддя ухвалила, що антимонопольний регулятор FTC не довів суду негативний вплив угоди на ринок консольних ігор та хмарного геймінгу, як і те, що об'єднана компанія прибере Call of Duty з приставки Sony PlayStation і залишить лише на своїй Xbox.

«Навпаки, матеріали вказують, що доступність Call of Duty та іншого контенту Activision тільки покращиться», – йдеться у рішенні.

Це чергова поразка регулятора FTC, керівник якого, 32-річна Ліна Хан, отримала від президента Джо Байдена де-факто мандат на приборкання бігтеху. Хан наполягає, що регулятор повинен діяти превентивно і не допускати зниження різноманітності та конкуренції, навіть якщо доступність товару споживачам від цього не знизиться. Наприклад, вона вважає стратегічним прорахунком схвалення придбання Instagram Facebook.

У FTC залишається можливість оскаржити рішення, яким регулятор може не скористатися. На черзі у регулятора, як мінімум, ще одна велика угода – купівля Amazon компанії iRobot за $1,7 млрд.

Котирування Microsoft у середу після відкриття зросли на 2%, Activison – максимально наближалися до ціни угоди за півтора року з її оголошення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло