«АрселорМіттал Кривий Ріг» проклав водогін для потреб міста та власного виробництва

«АрселорМіттал Кривий Ріг» проклав водогін для потреб міста та власного виробництва

Водопровід на третину забезпечить потреби мешканців Кривого Рогу й повністю – потреби підприємства

«АрселорМіттал Кривий Ріг» проклав водогін для потреб міста та власного виробництва
Фото: АрселорМіттал Кривий Ріг

«АрселорМіттал Кривий Ріг» після руйнування Каховської ГЕС запустив новий водогін, який на третину забезпечить потреби мешканців Кривого Рогу й повністю – потреби підприємства.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Водогін дозволить постачати воду з річки Інгулець і наповнювати Південне водосховище на рівні близько 3000 кубометрів на годину. Підприємство забезпечило перекид води реверсом через власні мережі водопостачання, а також збудувало нову насосну станцію та 5 км трубопроводу.

«Зважаючи на поточну кон’юнктуру ринку, рівень виробництва поки що залишиться без змін, але нова система водопостачання надає нам усі шанси для збільшення виробництва основних видів продукції», – сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор АрселорМіттал Кривий Ріг.

Будівництво тривало 20 днів, участь у ньому брали працівники АМКР та підрядні організації – Українська гірничо-металургійна компанія та будівельна компанія «Ольвія».

Бекграунд. Нагадаємо: після підриву ворогом Каховської дамби «АрселорМіттал Кривий Ріг» зупинив виплавку сталі та виробництво прокату, щоб зменшити споживання води в критичних умовах. У червні робота фактично усього обладнання, яке охолоджується водою, була тимчасово зупинена. Станом на сьогодні на підприємстві працюють одна доменна піч, чотири прокатних стани, конвертерний цех і одна МБЛЗ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло