Ryanair у I фінкварталі збільшила чистий прибуток у 3,5 раза

Ryanair у I фінкварталі збільшила чистий прибуток у 3,5 раза

Чистий прибуток становив 662,9 млн євро порівняно з 187,5 млн євро за аналогічний період роком раніше

Ірландська Ryanair Holdings, найбільший у Європі авіаперевізник-дискаунтер, у І кварталі 2024 фінансового року збільшила чистий прибуток у 3,5 раза, що виявилося кращим за прогноз аналітиків.

Про це повідомляють у пресрелізі авіаперевізника.

Чистий прибуток у квітні – червні становив 662,9 млн євро проти 187,5 млн євро за аналогічний період роком раніше.

Виторг зріс на 40% – до 3,65 млрд євро з 2,6 млрд євро.

Аналітики, яких опитало FactSet, у середньому оцінювали прибуток компанії на рівні 506,2 млн євро за виторгу в 3,59 млрд євро.

За минулий квартал послугами Ryanair скористалися 50,4 млн пасажирів проти 45,5 млн роком раніше.

Авіакомпанія зазначила хороші обсяги бронювання квитків на поточний фінквартал.

Проте прогноз перевезень загалом на 2024 фінрік знизили зі 185 млн пасажирів до 183,5 млн пасажирів (зростання на 9% відносно минулого фінроку).

Капіталізація Ryanair за останні 12 місяців зросла більш ніж на 36%, тоді як фондовий індекс FTSE 100 додав 5,3%.

Бекграунд. Як повідомлялося, нещодавно головний виконавчий директор ірландського лоукостера Ryanair Майкл О’Лірі провів зустріч з українськими урядовцями, під час якої було представлено інвестиційний план відновлення української авіаційної галузі.

Інвестиційний план Ryanair включає базування до 30 нових літаків Boeing 737 MAX вартістю понад $3 млрд у 3 основних аеропортах України.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло