Окупанти вночі атакували Україну «Шахедами», є влучання на Житомирщині
Інформацію щодо наявності жертв та масштабів пошкоджень уточнюють

Окупанти вночі атакували Україну «шахедами», є влучання на Житомирщині.
Про це повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Унаслідок удару дронами-камікадзе постраждав інфраструктурний об'єкт. На місці працюють екстрені служби. Інформацію щодо наявності жертв та масштабів пошкоджень уточнюють.
Водночас іранські безпілотники атакували Черкащину – два дрони упали в полях, а один поцілив по порожньому сільськогосподарському ангару. Без постраждалих.
Крім того, дрони збивали над Київщиною та Полтавщиною – інформації про постраждалих та руйнування немає.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ЗСУ вибили росіян із позицій біля Андріївки на Бахмутському напрямку. Захисники також мають успіх у напрямку Старомайорського на південному фронті.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].