BlackRock та уряд Нової Зеландії планують створити фонд кліматичної інфраструктури на $1,22 млрд
Очікується, що фонд буде створено для інвестування в сонячну, вітрову, «зелену» водневу енергетику та акумуляторні технології

Уряд Нової Зеландії і американська компанія BlackRock планують створити фонд кліматичної інфраструктури на $1,22 млрд для інвестування в сонячну, вітрову, «зелену» водневу енергетику та акумуляторні технології.
Про це повідомляє Reuters.
«Це найбільша інвестиційна ініціатива з низьковуглецевого переходу в одній країні, яку BlackRock створила на сьогодні», – зазначив голова й головний виконавчий директор BlackRock Ларрі Фінк у своєму дописі в мережі Linkedin.
«Це дозволить новозеландським компаніям отримати доступ до більшого обсягу капіталу для розбудови кліматичної інфраструктури в енергетичній системі країни», – додав він.
Уряд та BlackRock оголосили про створення фонду у спільній заяві, але не надали жодних подробиць про дату його запуску.
В електроенергетиці Нової Зеландії вже значною мірою домінують відновлювані джерела енергії, але уряд поставив за мету зробити її на 100% відновлюваною.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що, за даними Bloomberg, активи BlackRock зросли до $9,4 трлн «на хвилі бичачого ринку».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].