Уряд виділить ще майже 5 млрд грн регіонам на відновлення від російської агресії – Шмигаль
Йдеться про відновлення будинків, закладів освіти, лікарень, об’єктів енергетики й водопостачання, будівництво укриттів

Уряд виділить додаткові кошти обсягом майже 5 млн грн на відновлення критично важливої інфраструктури України в регіонах, які постраждали від російської агресії.
Джерело. По це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив в офіційному телеграм-каналі.
“Майже 4,8 млрд грн виділяємо з Фонду ліквідації наслідків агресії регіонам як субвенцію для реалізації проєктів, що створять необхідні умови для відновлення нормальної життєдіяльності громад. (...) Сьогодні виділили кошти на 133 найбільш пріоритетні проекти. Такі як відновлення житлових будинків, закладів освіти, лікарень, об’єктів енергетики й водопостачання, будівництво укриттів. Кошти мають використовуватися ефективно”, – зазначив Денис Шмигаль.
“Найбільше коштів субвенції спрямовуємо Харківській області – 2,9 млрд грн, Київській – 2,8 млрд грн та Миколаївській – 1,3 млрд грн”, – уточнив глава уряду.
За його словами, загальна сума субвенції, яка виділяється громадам з Фонду, тепер становитиме 11,4 млрд грн.
“Маємо якнайшвидше відбудувати критично важливу для життя людей інфраструктуру”, – наголосив прем’єр.
Бекграунд. Нагадаємо, Кабмін затвердив розмір щомісячних доплат для військовослужбовців, правоохоронців і рятувальників.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].