ЦВК визнала Миколу Тараріна обраним нардепом України

ЦВК визнала Миколу Тараріна обраним нардепом України

Рішення ухвалене після припинення повноважень «Слуги народу» Андрія Холодова, який виїхав з України та згодом написав заяву про складання повноважень

ЦВК визнала Миколу Тараріна обраним нардепом України
Фото: Facebook / Микола Тарарін

Центральна виборча комісія визнала Миколу Тараріна обраним депутатом Верховної ради нардепом України, наступного за черговістю кандидата, включеного до виборчого списку партії «Слуга народу», .

Про це повідомляє пресслужба комісії.

Уточнюється, що рішення ухвалене після припинення повноважень представника «Слуги Народу» Андрія Холодова, який виїхав з України та згодом написав заяву про складання повноважень.

Тарарін балотувався до ВРУ 9-го скликання від «Слуги народу» у 2019 році як безпартійний, проте обраний не був. За даними Руху «Чесно»Тоді обранець працював адвокатом юридичної компанії «Гелон», засновником і власником якої був «Слуга народу» Сергій Іонушас.

Зазначена компанія працює у сфері інтелектуальної власності та представляла інтереси студії «Квартал 95». Зазначається, що Тарарін є бенефіціаром юркомпанії «Консіон», власником якої також був Сергій Іонушас.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що рада позбавила мандату Андрія Холодова.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло