«Кернел» почав розміщення акцій на $60 млн серед кваліфікованих інвесторів

«Кернел» почав розміщення акцій на $60 млн серед кваліфікованих інвесторів

Компанія збирається використовувати виручені кошти для скорочення заборгованості

This material is also available in English
«Кернел» почав розміщення акцій на $60 млн серед кваліфікованих інвесторів
Фото: Getty Images

Агрохолдинг «Кернел» розпочав розміщення акцій серед кваліфікованих інвесторів, які є акціонерами компанії, з метою залучення до $60 млн для задоволення вимог поточних переговорів із пулом кредиторів і потреб компанії в капіталі.

Про це йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

«Кількість акцій і ціна випуску будуть визначені в процесі формування книги заявок, організованому за правилами голландського аукціону, з урахуванням обмежень, що випливають зі статутного капіталу компанії», – зазначається у повідомленні.

Уточнюється, що компанія має намір використовувати виручені від розміщення кошти переважно для скорочення заборгованості, як того вимагають її кредитори.

Наразі в обігу перебувають 84 млн 32,23 тис. акцій, їх курс на закриття 21 серпня становив PLN13,74 ($3,36). Наразі в обігу 84,031 млн акцій.

Згідно з проспектом, заявки приймають до вечора 28 серпня, до 31 серпня його учасники мають внести необхідний для купівлі акцій депозит, а розміщення закривають 4 вересня. При цьому в разі, якщо подана сума менше ніж $50 млн, рада директорів може скасувати розміщення.

Бекграунд. Нагадаємо: «Кернел» днями оцінив втрати від російських обстрілів у липні – серпні щонайменше у $32 млн, зазначивши, що на відновлення зруйнованої та пошкодженої інфраструктури, у деяких випадках, знадобиться щонайменше 12 місяців.

Компанія також повідомила, що, беручи до уваги продовження війни рф проти України, навесні 2023 року ініціювала перед кредиторами продовження відтермінування погашення основної суми боргу ще на рік – до 30 червня 2024 року, але продовжує виплачувати відсотки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло