Ощадбанк оголосив про другий етап подання заявок на гранти для мікробізнесу

Ощадбанк оголосив про другий етап подання заявок на гранти для мікробізнесу

Підприємці, що повернулися на деокуповані території, зможуть отримати до 4000 євро у гривневому еквіваленті

Ощадбанк оголосив про другий етап подання заявок на гранти для мікробізнесу
Фото: istockphoto.com

Ощадбанк оголосив про другий етап подання заявок на гранти для мікробізнесу.

Про це повідомляє пресслужба фінустанови.

Подати заявку на грант EU4Business від уряду ФРН та ЄС можна з 22 серпня до 4 вересня поточного року через «Дію». За результатами другого етапу 250 підприємців, що повернулися на деокуповані території, отримають до 4000 євро у гривневому еквіваленті.

Брати учать можуть власники мікробізнесу з деокупованих територій Київської (крім Києва), Донецької, Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

У пресслужбі наголошують, що переможців визначать за допомогою рейтингової системи Фонду розвитку підприємництва автоматично за рівнем збитків від війни, потенціалом для відбудови та переліком заходів із відновлення діяльності.

Отримані кошти можна буде спрямувати на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Від себе Ощадбанк пообіцяв перевіряти ділову репутацію заявників, відкривати рахунки для виплати грантової допомоги та контролювати цільове використання отриманих коштів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що USAID надає $2 млн на гранти для збільшення кадрового потенціалу українського бізнесу. У рамках програми передбачається надати близько 20 грантів обсягом від $35 000 до $150 000.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло