Розширена група БРІКС охопить 44% світової економіки до 2040 року — Bloomberg

Розширена група БРІКС охопить 44% світової економіки до 2040 року — Bloomberg

Зазначається, що тоді група перевершить прогнозовану частку ВВП G7 у понад 2 рази

Розширена група БРІКС охопить 44% світової економіки до 2040 року — Bloomberg
Фото: Reuters

Розширена група БРІКС, включно з Саудівською Аравією та Індонезією, охопить 44% світової економіки до 2040 року. Зазначається, що тоді група перевершить прогнозовану частку ВВП G7 (21%) у понад 2 рази.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними Bloomberg Economics, розширення БРІКС дасть більше впливу групи на світові справи та може призвести до іншого типу глобальної економіки, оскільки країни БРІКС менш орієнтовані на ринок, ніж країни G7.

«Розширення БРІКС зумовлене бажанням побудувати альтернативу міжнародній системі, зосередженій на гегемонії США» – прокоментував стратег Tellimer Хаснайн Малік.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Саудівську Аравію разом з Іраном та ще чотирма країнами запросили до БРІКС.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло