Голова Держспецзв’язку: в середньому за добу ЗСУ втрачають 40-45 розвідувальних дронів

Голова Держспецзв’язку: в середньому за добу ЗСУ втрачають 40-45 розвідувальних дронів

Україна розраховує за рік виготовити та закупити 200 тисяч дронів

This text is also available in English
Голова Держспецзв’язку: в середньому за добу ЗСУ втрачають 40-45 розвідувальних дронів
фото DR

У середньому за добу Сили оборони і безпеки України втрачають 40-45 розвідувальних дронів і українського, і іноземного виробництва, повідомив голова Держспецзв'язку України Юрій Щиголь в ефірі національного телемарафону у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

«Якщо говорити про розвідувальні дрони, то в середньому за добу наші Сили безпеки і оборони втрачають 40-45 дронів. Це і найпростіші Mavic, Matrice, і великі професійні дрони українського та іноземного виробництва. Тому ними неможливо забезпечити такою кількістю одночасно, їх стільки не виробляють ні у світі, ні в Україні», – сказав Щиголь.

Голова Держспецзв'язку наголосив, що війна змінила підхід до використання дронів.

Він також повідомив, що на сьогодні законтрактовано понад 22 тисячі ударних дронів, приблизно 15 тисяч уже передано у Збройні сили України.

«Загалом на них із 40 млрд грн, виділених урядом, витрачено вже 25 млрд», – зазначив голова Держспецзв'язку.

За його словами, «приблизно 180-200 тисяч дронів за рік точно буде».

Крім того, Щиголь повідомив, що за деякими типами дронів, як-от ударні коптери, виробництво зросло у більш як 100 разів за рік, а проєкт «Армія дронів» дав поштовх для розвитку технологій.

«Ми робимо на сьогодні все можливе, щоб ми переважали над противником на полі бою в ударних і розвідувальних дронах», – сказав він.

Бекграунд. Нагадаємо, напередодні група Єрмака-Макфола заявила, що дві третини запчастин російських дронів вироблені в Китаї.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло