“Енергоатом” попри тимчасову окупацію ЗАЕС збільшив реалізацію електроенергії

“Енергоатом” попри тимчасову окупацію ЗАЕС збільшив реалізацію електроенергії

Завдяки цьому вдалося тримати енергосистему в балансі

“Енергоатом” попри тимчасову окупацію ЗАЕС збільшив реалізацію електроенергії
фото DR

Під час наради з фінансово-економічних питань “Енергоатома” одним з головних питань була результативність роботи ВП «Енергоатом-Трейдинг» у поточному році.

Попри те, що обсяги продажу електроенергії з об’єктивних причин зменшилися на 30% (через тимчасову окупацію ЗАЕС), компанії вдалося утримати дохідну частину практично на рівні минулого року, йдеться в прес-релізі.

«ВП «Енергоатом-Трейдинг» продемонстрував суттєву позитивну динаміку за підсумками роботи останніх кількох місяців. Продаж електроенергії на ринку відбувався у повному обсязі, що зумовило зменшення позитивних небалансів. Це результат правильної і збалансованої торговельної стратегії компанії», – наголосив віцепрезидент Енергоатома Хартмут Якоб.

В липні-серпні 2023 року позитивні небаланси зменшилися до 0,5%, що є найкращим показником від початку роботи нового (реформованого) ринку електроенергії.

За словами Хартмута Якоба, за перше півріччя поточного року Енергоатом загалом отримав 68 млрд грн доходів і сплатив майже 11 млрд грн податків до державного бюджету України.

Зазначається, що метою діяльності ВП «Енергоатом-Трейдинг» є реалізація всього можливого для продажу обсягу виробленої вітчизняними АЕС електричної енергії за ринковими цінами, а також цінами, визначеними Кабміном в межах виконання спеціальних обов’язків, покладених на компанію відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло