Валові інвестиції в основний капітал у Мексиці зросли до 2-річного максимуму

Валові інвестиції в основний капітал у Мексиці зросли до 2-річного максимуму

У червні 2023 року валові інвестиції в основний капітал у Мексиці зросли на 28,8% у річному вимірі. Це є найбільшим зростанням з моменту відновлення після пандемії в травні 2021 року

У червні 2023 року валові інвестиції в основний капітал у Мексиці злетіли на 28,8% у річному вимірі, що є найбільшим зростанням з моменту відновлення після пандемії в травні 2021 року, порівняно з переглянутим у бік збільшення на 25,5% у попередньому місяці.

Про це пише Trading Economics.

Інвестиції в основний капітал значно зросли в будівництво (37,1%), оскільки різке зростання нежитлового будівництва (71,5%) компенсувало приглушене зростання житлового будівництва (0,5%).

Водночас інвестиції в основний капітал у машини та промислове обладнання зросли на 20,5%, причому зростання спостерігалось як в імпортовану техніку (31,1%), так і в техніку вітчизняного виробництва (6,4%). З урахуванням сезонних коливань валові інвестиції в основний капітал в Мексиці зросли на 3,1% в місячному вимірі.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Mexico Pacific планує інвестувати $14 млрд у будівництво газопроводу й заводу з переробки ЗПГ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло