Bayer розширює на Житомирщині завод Monsanto з виробництва насіння кукурудзи

Bayer розширює на Житомирщині завод Monsanto з виробництва насіння кукурудзи

У будівництво нових потужностей буде інвестовано 60 млн євро

This material is also available in English
Bayer розширює на Житомирщині завод Monsanto з виробництва насіння кукурудзи
фото Pixaby

Компанія Bayer продовжує будівництво заводу Monsanto в селі Почуйки Попільнянського району Житомирської області. Завод вироблятиме насіння кукурудзи, в будівництво нових потужностей буде інвестовано 60 млн євро, повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Джерело. Про це передає Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні разом з директором ТОВ «Монсанто насіння» Володимиром Оніщенком заклали символічну капсулу часу на місці будівництва нових потужностей цього підприємства. Понад 60 млн євро додаткових інвестицій під час війни – це найкраще свідчення не лише міжнародної підтримки України, але й того, що великі інвестори вірять в нашу перемогу», – написав він у телеграмі.

Бунечко наголосив, що «Монсанто насіння» вже є одним із найбільших насіннєвих заводів у Східній Європі. Він забезпечує гібридами кукурудзи не тільки українських фермерів, а й аграріїв Румунії, Угорщини та Франції.

«Розширення виробництва – це одночасно створення нових робочих місць на Житомирщині, збільшення податкових надходжень до бюджету, а також валютної виручки, що дуже важливо для української економіки в умовах війни», – зазначив він.

Водночас очільник Житомирської ОВА наголосив на відповідальній позиції Bayer, яка у 2022 році через два місяці після початку повномасштабного вторгнення задля підтримки фермерів, які проводили посівну в надскладних умовах, передала їм безоплатно 140 тонн насіння кукурудзи селекції Monsanto.

Інвестиції буде спрямовано на будівництво нової сушарки для насіння, закупівлю сучасного сільгоспобладнання, будівництво складських приміщень і двох бомбосховищ для співробітників.

Першу чергу заводу з виробництва насіння кукурудзи вартістю майже 200 млн євро було запущено у 2018 році. На підприємстві працюють біля 100 штатних співробітників та від 250 до 300 сезонних робітників. Завод Bayer є одним із найбільших у регіоні.

Bayer – транснаціональна компанія, яка працює в галузі медицини та сільського господарства. Штаб-офіс компанії розташований у Леверкузені, Німеччина. У 2022 році в групі компаній Bayer працювала майже 101 000 осіб, а обсяг продажу становив 50,7 млрд євро.

В Україні компанія працює з 1992 року і представлена фармацевтичним підрозділом, відділом безрецептурних препаратів, а також аграрним напрямом. Загальна чисельність співробітників – 700 осіб.

Бекграунд. Нагадаємо, після російського вторгнення в Україну компанія Bayer заявила, що не збирається йти з росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло