ЗСУ будуть використовувати безпілотники зі штучним інтелектом Saker Scout

ЗСУ будуть використовувати безпілотники зі штучним інтелектом Saker Scout

Просунута оптика дозволяє їм виявляти та фіксувати координати навіть ретельно замаскованої техніки

This text is also available in English
ЗСУ будуть використовувати безпілотники зі штучним інтелектом Saker Scout
Saker Scout
фото DR

Збройні сили України отримали у використання українські безпілотні літальні апарати Saker Scout зі штучним інтелектом. Про це у телеграм-каналі повідомляє Міністерство оборони України.

Комплекси Saker Scout складаються з флагманського дрону-розвідника та безпілотників-камікадзе типу FPV, які коригуються, зокрема, за допомогою першого.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Просунута оптика дозволяє Saker Scout виявляти та фіксувати координати навіть ретельно замаскованої техніки супротивника та передавати інформацію в реальному часі до командних пунктів. Це знижує ризик помилок, пов'язаних з людським фактором, і дозволяє точніше й оперативніше реагувати на мінливу обстановку на полі бою, стверджує міністерство.

Максимальна дальність польоту Saker Scout складає 10 км. Дрони можуть бути оснащені інфрачервоною оптикою для роботи у нічний час доби. Вони також мають інерційну систему наведення, що робить їх менш уразливими до засобів радіолокаційної боротьби.

Крім того, вони інтегруються з усіма системами ситуаційної поінформованості, включаючи систему Дельта, яку використовують ЗСУ.

На початку травня в Україні було створено вісім ударних рот БПЛА. На озброєнні у них стоять ударні коптери, FPV-дрони та автомобілі для їхнього перевезення.

Бекграунд. Нагадаємо, Наталя Гуменюк повідомила, що останній обстріл Одеси росіяни здійснили “шахедами” з нової партії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло