Створений українцями стартап Pluspoint залучив $400 000 від Pragmatech Ventures

Створений українцями стартап Pluspoint залучив $400 000 від Pragmatech Ventures

70% залученого фінансування команда планує спрямувати на розширення географії продажів, а решту 30% — на розвиток продукту

Український стартап Pluspoint, який розробляє інструмент для управління онлайн-репутацією брендів, успішно залучив інвестиції в розмірі $400 000.

Про це пише AIN.UA.

За планами команди, 70% зібраного капіталу буде спрямовано на розширення географії продажів, тоді як решта 30% буде інвестована у подальший розвиток продукту.

Крім того, у планах стартапу включено розширення можливостей інтеграцій з популярними месенджерами, адаптацію продукту під нові ринки та впровадження функцій на основі штучного інтелекту (AI), зокрема на базі LLM.

Штаб-квартира Pluspoint розташована в США. Команда стартапу налічує більше 10 спеціалістів із України, Португалії, Іспанії та Бразилії.

Основний продукт Pluspoint – це платформа, яка дозволяє місцевим бізнесам, від ресторанів до медичних клінік, працювати з відгуками користувачів та клієнтів на таких онлайн-платформах, як Google та Facebook. Крім цього, платформа виявляє та реагує на негативні відгуки, сприяючи збереженню клієнтів бізнесу.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Geek Ventures планує інвестувати майже в 30 компаній протягом наступних 18 місяців.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло