«Дарниця» запрошує визначити переможців премії «ДарВідзнака»
Новини компаній

«Дарниця» запрошує визначити переможців премії «ДарВідзнака»

Компанія закликає долучитися до голосування

«Дарниця» запрошує визначити переможців премії «ДарВідзнака»

Фармацевтична компанія «Дарниця» запрошує громадян долучитися до голосування і допомогти визначити лідерів премії «ДарВідзнака» – нагороди для працівників українських аптек, які продовжують працювати в умовах збройної агресії з боку рф.

Про початок голосування повідомляє пресслужба «Дарниці» на сайті компанії.

Зазначається, що цьогоріч премія присуджується у трьох номінаціях: «За надану допомогу», «За роботу в гарячих точках» та «За відновлення роботи». Переможців визначатимуть поетапно. На першому етапі, який тривав із 5 червня до 31 липня, всі бажаючі заповнили анкети на сайті «Дарниці» для участі в голосуванні. На другому етапі експертне журі у складі представників «Дарниці», видання для фахівців фармацевтичної та медичної галузей thePharma.Media, а також Спілки українських підприємців перевірило та відібрало анкети.

Третій етап, повідомляють представники «Дарниці», вже почався і триватиме до 14 вересня. Він передбачає народне голосування, в рамках якого кожен українець може передивитись анкети відібраних учасників та віддати свій голос. Оголошення переможців премії заплановане на 15 вересня.

«Долучайтеся до голосування та обирайте гідних кандидатів. Часу лишилося не так багато. В той самий час, усі фармацевти українських аптек уже стали для нас справжніми героями. Саме вони відчинили аптеки вранці 24 лютого 2022 року.  Вони постійно виконують свій обов’язок, незалежно від того, що відбувається довкіл. Вони усвідомлюють свою відповідальність перед співвітчизниками. Велика війна зробила аптечних фармацевтів сильнішими. І вони готові робити ще більше для своєї країни», –  каже директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії «Дарниця» Василь Губарець.

«ДарВідзнака» – це єдина премія для працівників фармацевтичної галузі, заснована керівництвом компанії «Дарниця» після початку російського повномасштабного вторгнення. Відзнакою нагороджуються аптечні фармацевти, які щодня, попри повітряні тривоги та вибухи, руйнування та обстріли, сумлінно виконують свою роботу і відтак забезпечують збереження здоров’я нації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло