Угорщина веде переговори про купівлю мажоритарної частки в аеропорту Будапешту за близько $4,3 млрд

Угорщина веде переговори про купівлю мажоритарної частки в аеропорту Будапешту за близько $4,3 млрд

Угорщина планує купити через контрольовану державою інвестиційну компанію 51% аеропорту, в той час як решту 49% має придбати інший оператор

Угорщина планує купити у німецької компанії AviAlliance мажоритарний пакет акцій аеропорту Будапешта. Угода, яка може бути оцінена приблизно в $4,3 млрд, що може покласти край багаторічним суперечкам про долю хабу.

Про це пише Bloomberg.

Очікується, що обидві сторони розпочнуть офіційні переговори. Угорщина пропонує купити 51% через контрольовану державою інвестиційну компанію, в той час як решту 49% має придбати інший оператор аеропорту, пише видання.

За словами співрозмовника, ця пропозиція знаходиться в тому ж діапазоні, що і попередня пропозиція, висунута консорціумом на чолі з угорським урядом у 2021 році. Ця спроба провалилася через складну економічну ситуацію, в якій перебував уряд на той час.

AviAlliance, німецька компанія з управління аеропортами, яка управляє угорським хабом і є його найбільшим акціонером, підтвердила, що отримала пропозицію.

«Нинішні власники розглянули пропозицію в інтересах своїх фондів і вирішили розпочати офіційні переговори, які, як очікується, триватимуть кілька місяців», – йдеться в повідомленні AviAlliance.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Угорщина підтримала переговори щодо мирного плану Зеленського.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло