Nestle розширює свій бізнес на ринку елітних кондитерських виробів, купуючи Grupo CRM

Nestle розширює свій бізнес на ринку елітних кондитерських виробів, купуючи Grupo CRM

За даними Brazil Journal, Nestle заплатить за компанію близько 3 млрд реалів ($602,78 млн), тоді як місцева газета Valor Economico назвала суму в 4,5 млрд реалів ($904,18 млн)

Nestle розширює свій бізнес на ринку елітних кондитерських виробів, купуючи Grupo CRM

Nestle купує контрольний пакет акцій бразильського виробника шоколаду преміум-класу Grupo CRM.

Про це пише Reuters.

Nestle, яка купує частку у приватної інвестиційної компанії Advent International, відмовилася надати фінансові деталі угоди, яка, як очікується, буде закрита в 2024 році. Nestle заявила, що Рената Мораес Вічі продовжить керувати операціями Grupo CRM на посаді генерального директора і залишиться міноритарним акціонером.

Придбання є частиною стратегії Nestle – виробника таких брендів, як Kit Kat, Aero та Smarties – щодо розширення своєї присутності в сегменті супер-преміального шоколаду, де вона має обмежену пропозицію, яка включає італійський бренд Baci.

Grupo CRM управляє більш ніж 1 000 шоколадними магазинами в Бразилії під брендами Kopenhagen і Brasil Cacau, а також має зростаючу присутність в Інтернеті.

«Це придбання ще більше розширює та зміцнює нашу присутність на ринку кондитерських виробів у Бразилії, дозволяючи нам вийти у сегмент товарів високого класу «, – сказав Лоран Фрейкс, генеральний директор Nestle в Латинській Америці.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що транспортна компанія Prime припиняє обслуговування Pepsi, Nestle та інших бізнесів, які не вийшли з рф.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло