Індійський фінтех стартап Perfios залучає $229 млн на рішення для кредитного супроводу в режимі реального часу

Індійський фінтех стартап Perfios залучає $229 млн на рішення для кредитного супроводу в режимі реального часу

Perfios надає низку сервісів, які дозволяють компаніям автоматизувати процес прийняття кредитних рішень, надавати інформацію про фінансову спроможність клієнта та збирати дані для API-інтерфейсів

Індійський фінтех стартап Perfios залучає $229 млн на рішення для кредитного супроводу в режимі реального часу

Perfios, індійська фінтех-компанія, що надає рішення для кредитного андеррайтингу в режимі реального часу банкам та небанківським фінансовим установам, залучила $229 млн у новому раунді фінансування, оскільки прагне поглибити свою експансію в Північній Америці та Європі.

Про це пише TechCrunch.

Фінансування серії D 15-річного стартапу очолила індійська приватна інвестиційна компанія Kedaara Capital. Нове фінансування включало деякі вторинні продажі, але стартап не вказав суму. За даними Tracxn, фірма зі штаб-квартирою в Бенгалуру, яка також має серед своїх прихильників Warburg Pincus і Bessemer Venture Partners, на сьогоднішній день залучила $384 млн у первинних і вторинних угодах.

Подальша участь приватних інвестиційних компаній свідчить про те, що Perfios, яка працює у 18 географічних регіонах, принаймні починає готуватися до первинного публічного розміщення акцій. Компанія заявила, що планує вийти на біржу через 18-24 місяці.

Perfios надає низку сервісів, які дозволяють компаніям автоматизувати процес прийняття кредитних рішень, надавати інформацію про фінансову спроможність клієнта та збирати дані для API-інтерфейсів. Платформа пропонує як модельну, так і кредитну інформацію, використовує методи штучного інтелекту та машинного навчання, а також адаптована для різних фінансових продуктів.

Платформа адаптується і навчається самостійно, а також може прогнозувати тенденції на нових ринках або в нових сферах. За допомогою цифрового скорингу Perfios AI надає загальні бали, детальну розбивку та функції для ефективної оцінки кредитного ризику, зазначають аналітики Bernstein у своєму нещодавньому звіті.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що BMW AG інвестує £600 млн в 110-річний завод у Британії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло