«Магічний сад» в центрі Києва: поринь у світ казкових героїв
Новини компаній

«Магічний сад» в центрі Києва: поринь у світ казкових героїв

Старт виставки - 22 вересня

«Магічний сад» в центрі Києва: поринь у світ казкових героїв

Це не просто виставка квітів в традиційному її форматі. А справжній тематичний парк із казковими героями, масштабними квітковими інсталяціями та яскравими фотозонами, де кожен відвідувач зможе відчути себе частиною історії.

Головні герої парку – добрі та злі персонажі легенди про міфічних створінь, що оберігають Землю. Голосом проекту став Народний артист України, український актор театру та кіно Богдан Бенюк.

«Загалом, тут представлено близько 35 об'ємних 3d фігур, а також висаджено понад 10 тисяч хризантем», – розповідають організатори.

За їх словами, виставка дозволить українцям на деякий час забути про реальність, поринути в магічний світ казкових героїв і наповнитися позитивною енергією.

«Нас надихають українці, які попри все продовжують жити, творити, любити! Які прагнуть позитивних емоцій, щоб підтримати свій моральний стан».

Окрім масштабних квіткових композицій та фотозон у парку передбачені аніматори для дітей, костюмований персонал, а також програма вихідного дня та зони відпочинку для дорослих.

Придбати квитки можна на офіційному сайті або на касі парку Співоче.

Важливо: Вхід для представників ЗСУ, чорнобильців та інвалідів I-II категорії безкоштовний. Вхід для пенсіонерів безкоштовний по понеділках та вівторках.

Де: парк Співоче (вул. Лаврська, 31) 

Коли: з 22 вересня

Вхід: дорослий – 200 грн, дитячий – 100 грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло