Челендж з Reactor Monitor: Toyota шукає ідеї у галузі мобільності
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Toyota шукає ідеї у галузі мобільності

Відібраним командам – допомога в розробці й запуску спільних продуктів, розробка POC з експертами корпорації та інші «смаколики»

Челендж з Reactor Monitor: Toyota шукає ідеї у галузі мобільності
Фото: toyotaopenlabs.com

У пошуках нових ідей великі бізнеси часто звертаються до інноваційних команд з усього світу. Це і є принцип відкритих інновацій: компанія може здобути набагато більше, якщо скористається напрацюваннями світового колективного інноваційного розуму, аніж якщо намагатиметься задовольнити потребу виключно своїми силами. Свіжий погляд, безліч технологічних рішень, над якими працюють команди з усіх куточків світу, – все це не лише сприяє вирішенню проблеми, а й відкриває для компанії двері у безкінечний світ новітніх ідей. Недарма ще у 2017 році відкриті інновації посідали перше місце серед моделей співпраці компаній зі стартапами і відтоді незмінно тримаються в топі. Відкриті інновації надзвичайно вигідні для обох сторін: компанія знаходить потрібне рішення, а команда має важливий для її трекшену етап співпраці з відомим брендом.

Сьогодні в серії «Челендж з Reactor Monitor» – зав’язка ще однієї колаборації за моделлю відкритих інновацій. Цього разу команди з рішеннями у сфері мобільності шукає корпорація Toyota.

Toyota Open Labs

Ключова індустрія: Mobility.

Опис: Платформа відкритих інновацій та акселераційна програма для стартапів, яка поєднує інноваційні команди з бізнес-підрозділами екосистеми Toyota, щоб масштабувати інновації та вивести ринок на наступний рівень мобільності. Сприяє зростанню та глобальному визнанню перспективних стартапів, а також розвитку зеленішого і пов’язанішого світу.

Цільові напрямки:

1. Енергія. Технології та системи для полегшення енергетичного переходу, економії водню, балансування мережі, управління енергією, розумного заряджання та передачі енергії від автомобіля до мережі.

2. Циркулярна економіка. Технології та системи для відновлення, переробки й повторного використання транспортних засобів і акумуляторів.

3. Вуглецева нейтральність. Технології та системи, які допомагають компаніям і суспільству скоротити викиди вуглекислого газу, а також діджиталізація для забезпечення прозорої оцінки життєвого циклу.

4. Розумні спільноти. Нові бізнес-моделі та рішення для розвитку і підтримки розумних спільнот через шеринг транспортних засобів, підписку та хаби мобільності.

5. Мобільність для всіх. Справедливі рішення для подолання бар’єрів мобільності, зміцнення системи мобільності та мобілізації низьковуглецевих спільнот, спрямовані на вирішення потреб країн зі «старіючим суспільством», а також розробку універсальних проєтів для всіх користувачів.

Програма проводиться дистанційно і триває 8 місяців. У ній можуть брати участь стартапи і скейлапи з країн ЄС, асоційованих країн Horizon 2020 та Великої Британії, які поділяють цінності Toyota та можуть виділити одного штатного співробітника з високим знанням англійської мови для участі у заходах програми. Під час програми учасники отримають допомогу в розробці та запуску спільних продуктів чи послуг, а також розроблятимуть POC разом з експертами Toyota у відповідних галузях. Наставниками команд-учасниць будуть фахівці бізнес-підрозділів Toyota – Toyota Motors Europe, Toyota Tsusho Europe, KINTO Europe, Woven Capital і Toyota Mobility Foundation.

Дедлайн: 30 вересня 2023 року.

Переваги для команд: Всі команди, відібрані для участі в програмі, отримають equity free фінансування. Фонд розвитку Toyota та Woven Capital також консультуватимуть компанії-учасниці щодо інвестиційних можливостей і надаватимуть постійні стратегічні консультації. Всі учасники матимуть шанс співпрацювати з Toyota, а також візьмуть участь у Демо-дні, який пройде під час Паралімпійських ігор у Парижі у 2024 році.

Як взяти участь: Заповніть онлайн-анкету на офіційному сайті програми.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло