Tesla та її постачальники інвестують $15 млрд у завод у Мексиці – Reuters

Tesla та її постачальники інвестують $15 млрд у завод у Мексиці – Reuters

Очікується, що інвестиції будуть спрямовані протягом 2 років

Губернатор штату в Мексиці заявив, що Tesla та її постачальники інвестують $15 млрд протягом наступних двох років у завод, який усе ще будується, що втричі перевищує суму, яку раніше оголосили мексиканські чиновники.

Про це пише Reuters.

У березні генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що його компанія відкриє гігафабрику на півночі штату Нуево-Леон, що є частиною прагнення автовиробника розширити свій глобальний вплив. На той момент Маск не деталізував інвестиції Tesla, але мексиканські офіційні особи заявили, що завод передбачає інвестиції в розмірі $5 млрд.

«Лише компанія Tesla та її постачальники за два роки згенерують інвестиції в розмірі $15 млрд», – сказав губернатор штату Нуево-Леон Самуель Гарсія, додавши, що ця «величезна сума» вимагатиме від держави більше коштів на будівництво доріг та інші громадські роботи.

До заяви Tesla на початку цього року найбільші світові автовиробники BMW, General Motors і Ford оголосили про плани розпочати або збільшити виробництво електромобілів у великому автомобільному секторі Мексики, оскільки галузь відмовляється від автомобілів, що працюють на викопному паливі.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Tesla подала до суду на китайську фірму за порушення комерційної таємниці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло