НКЦПФР оновила ліцензійні умови діяльності на ринках капіталу

НКЦПФР оновила ліцензійні умови діяльності на ринках капіталу

Відтепер підприємці, у яких корпоративний інвестиційний фонд є власником акцій, зможуть отримати відповідні ліцензії

НКЦПФР оновила ліцензійні умови діяльності на ринках капіталу
Фото: із вільного доступу

НКЦПФР схвалила рішення, що передбачає внесення змін до структури власності юридичної особи, яка має намір отримати ліцензію (ліцензії) на провадження професійної діяльності на ринках капіталу та/або організованих товарних ринках.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Зокрема, раніше структура власності юридичної особи вважалась непрозорою, якщо у будь-якому ланцюгу володіння часткою (акціями) цієї особи був корпоративний інвестиційний фонд, що є власником частки (акцій) у статутному капіталі компанії з управління активами.

Відтепер, згідно з рішенням регулятора, у разі наявності на дату набрання чинності цим рішенням у структурі власності ліцензіата у будь-якому ланцюгу володіння часткою (акціями) корпоративного інвестиційного фонду, який є власником частки (акцій) у статутному капіталі компанії з управління активами, вимога встановлена раніше, до такого ліцензіата не застосовується.

Однак, як уточнюється, збільшення обсягу такої частки (акцій) заборонено.

«Це рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку», – зазначили в нацкомісії.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НКЦПФР схвалила оновлений проєкт ліцензійних умов діяльності на ринках капіталу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло