НКРЕКП продовжила дію граничних цін на електроенергію для бізнесу до 4 квітня 2024 року

НКРЕКП продовжила дію граничних цін на електроенергію для бізнесу до 4 квітня 2024 року

Зазначається, що на балансуючому ринку регулятор зафіксував максимальну граничну ціну на рівні 125% від ціни РДН і мінімальну – на рівні 0,01 грн за МВт-год

НКРЕКП продовжила дію граничних цін на електроенергію для бізнесу до 4 квітня 2024 року
Фото: ілюстративне

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила встановлення граничних цін на електроенергію на ринках «на добу вперед» (РДН), внутрішньодобовому ринку (ВДР) та балансуючому ринку (БР) на чинному рівні на період з 4 жовтня 2023 по 4 квітня 2024 року.

Відповідне рішення регулятор схвалив сьогодні на засіданні, про що повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що максимальні граничні ціни на електроенергію передбачають встановити на РДН та ВДР у період з 23:00 до 7:00 (мінімального навантаження в енергомережі) на рівні 3000 грн за МВт-год, з 7:00 до 19:00 – 5600 грн за МВт-год, та з 19:00 до 23:00 (пікового навантаження) – 7200 грн за МВт-год, що відповідає чинним ціновим обмеженням (price caps).

Водночас, мінімальні граничні ціни на РДН та ВДР планують встановити на рівні 10 грн за МВт-год.

Згідно з документом, на балансуючому ринку регулятор має намір зафіксувати максимальну граничну ціну на рівні 125% від ціни РДН і мінімальну – на рівні 0,01 грн за МВт-год.

Як пояснили в НКРЕКП, підставами для перегляду граничних цін є досягнення ціною на РДН, ВДР та БР рівня, який становить 95% і більше від максимальної граничної ціни або 105% і менше від мінімальної граничної ціни протягом трьох останніх декад не менше 30% розрахункових періодів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НКРЕКП дозволила обленерго створювати захист своїх об'єктів за рахунок інвестпрограм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло