Болгарія розглядає можливість скасування обмежень на імпорт сільськогосподарської продукції з України – Forbes Bulgaria
Зазначається, що з 15 вересня країна не бажає продовжувати обмеження на імпорт насіння пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України до Болгарії, Польщі, Угорщини, Румунії та Словаччини

Комітет з питань економічної політики та інновацій парламенту Болгарії схвалив пропозицію про те, що країна не бажає продовжувати заборону на імпорт певних сільськогосподарських продуктів з України після 15 вересня 2023 року.
Про це повідомляє Forbes Bulgaria.
За цим проєктом рішення проголосували десятеро членів комітету, четверо виразили свою протистояння, а двоє утрималися. Остаточне рішення має бути прийняте парламентом на пленарному засіданні.
В цьому проєкті зазначено позицію Болгарії щодо імпорту сільськогосподарської продукції з України. Зокрема, в ньому стверджується, що після 15 вересня країна не бажає продовжувати обмеження на імпорт насіння пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України до Болгарії, Польщі, Угорщини, Румунії та Словаччини. Проєкт надає Раді міністрів повноваження здійснити необхідні кроки для висловлення цієї позиції.
Ініціаторами проєкту були депутати від різних політичних партій, але місцеві фермери не підтримали це рішення, виразивши обурення та заявивши, що воно загрожує аграрній галузі країни. Голова Національної асоціації виробників зерна відзначив, що проєкт рішення не містить аналізу можливих наслідків і вважає його загрозою для болгарських виробників сільськогосподарської продукції. Також було сказано, що нинішня напруга в аграрному секторі може призвести до серйозних наслідків, і асоціація буде захищати інтереси виробників будь-якими можливими способами.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Уряд Болгарії схвалив передачу Україні 100 БТР радянського зразка.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].