BP інвестує $11 млрд у розвиток низьковуглецевої енергетики у Німеччині

BP інвестує $11 млрд у розвиток низьковуглецевої енергетики у Німеччині

В основі інвестиційного плану — розширення місцевої мережі швидких зарядних станцій для електромобілів, декарбонізації нафтопереробних заводів і розвиток вітроенергетики

BP інвестує $11 млрд у розвиток низьковуглецевої енергетики у Німеччині

BP планує інвестувати близько $11 млрд  у низьковуглецеві види палива, відновлювані джерела енергії та зарядки для електромобілів у Німеччині до кінця десятиліття, щоб конкурувати з місцевими енергетичними компаніями, оскільки конкуренція щодо енергетичного переходу найбільшої економіки Європи посилюється.

Про це пише Reuters.

В основі інвестиційного плану в Німеччині лежать наміри розширення місцевої мережі швидких зарядних станцій для електромобілів, декарбонізації нафтопереробних заводів та розвиток вітроенергетики. Компанія також розглядає можливість створення місцевого хабу для імпорту низьковуглецевого водню.

«Ми говоримо про нафтопереробні заводи, ми говоримо про найбільшу мережу АЗС у Німеччині, ми говоримо про існуючі ділові відносини, про сильні бренди», – сказав Патрік Венделер, який очолює правління BP Europe.

10 млрд євро – це нові інвестиції, вони, однак, включають 678 млн євро, які BP має сплатити після того, як у липні отримала дві ліцензії на нещодавньому аукціоні з видобутку енергії з морських вітрових електростанцій у Німеччині.

BP планує витратити від $55 до $65 млрд на свої нові перехідні бізнеси в період між 2023 і 2030 роками, коли ця сума зрівняється з її інвестиціями в нафту та газ.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що колумбійська компанія Ecopetrol планує інвестувати до $1,3 млрд в екологічно чисте та якісне паливо.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло