НБУ анулював ліцензію СК «Каштан»

НБУ анулював ліцензію СК «Каштан»

Регулятор пояснив, що компанія повторно допустила порушення щодо неналежного формування резерву катастроф та не дотрималася нормативу ризиковості операцій

НБУ анулював ліцензію СК «Каштан»
Фото: ілюстративне

Національний банк України анулював ПРАТ «СК «Каштан» (ЄДРПОУ 32071894) усі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Про це повідомив регулятор.

Зазначається, що Нацбанк у липні цього року провів позапланову інспекційну перевірку зазначеної страхової компанії. За результатами інспектування встановлено повторне порушення ліцензійних умов – страховик не дотримується обов’язкових нормативів.

Як нагадав НБУ, 13 серпня 2021 року до ПРАТ «СК «Каштан» уже було застосовано захід впливу за аналогічні порушення ліцензійних умов.

«Виявлення факту повторного порушення надавачем фінансових послуг ліцензійних умов є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії. Це передбачено вимогами законодавства України», – зазначив регулятор.

Рішення про анулювання ліцензій набирає чинності з 13 вересня 2023 року.

Довідково. За даними аналітичної системи Youcontrol, ПРАТ «СК «Каштан» зареєстрована 20.06.2002. Керівником організації є Захарків Ростислав Миколайович. Розмір статутного капіталу становить 92 млн грн. Товариство займається переважно обов’язковим страхуванням відповідальності оператора ядерної установки; а також іншою допоміжною діяльністю у сфері страхування та пенсійного забезпечення. Кінцевими бенефіціарними власниками компанії є Ростислав Захарків та Ніна Мотрук.

Як раніше повідомляв НБУ, частка ринку СК «Каштан» за страховими преміями за ризиковими видами страхуванняу 2021 році становила 0,11% від загального обсягу страхового ринку.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НБУ анулював ліцензію одній із найбільших мереж валютних обмінників «Фінод».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло