Франція призупинила продаж iPhone 12 через надмірне електромагнітне випромінювання

Франція призупинила продаж iPhone 12 через надмірне електромагнітне випромінювання

Apple збирається оскаржувати рішення влади Франції

Франція призупинила продаж iPhone 12 через надмірне електромагнітне випромінювання
Фото: Apple

У Франції призупинили продаж iPhone 12 від Apple з посиланням на надмірне електромагнітне випромінювання. У Бельгії теж просять регулятора телекомунікацій проаналізувати потенційні ризики для здоров’я, пов’язані з використанням гаджета.

Про це повідомляє ВВС.

Сторони. Водночас Apple заявила, що iPhone 12, випущений у 2020 році, був сертифікований декількома міжнародними організаціями як такий, що відповідає світовим стандартам радіації. У компанії кажуть, що отримали результати кількох лабораторних досліджень Apple і третіх сторін, що підтверджують якість. Компанія збирається оскаржувати рішення влади Франції.

Нацагентство з питань радіочастот Франції порадило Apple, що, коли вони не вирішать проблему з підвищеним радіаційним випромінюванням за допомогою оновлення програмного забезпечення, то мають відкликати кожен iPhone 12 (навіть ті, що вже були продані в країні).

За даними французького регулятора, питомий коефіцієнт поглинання електромагнітної енергії (англ. Specific absorption rate, SAR) пристрою становить 5,74 Вт на кілограм – це вище межі, встановленої Європейським Союзом для телефона, коли його тримають у руці або кишені.

Німецький мережевий регулятор BNetzA заявив, що може розпочати аналогічний розгляд і перебуває в тісному контакті із французькою владою.

Влада Нідерландів заявила, що вивчає це питання та запитає у американської компанії про пояснення.

Всесвітня організація охорони здоров'я вже намагалася раніше розвіяти побоювання щодо радіації, яку випромінюють мобільні телефони, заявивши, що немає жодних доказів того, що вплив електромагнітних полів низького рівня є шкідливим для людини.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло