Власник найдорожчої компанії Європи Novo Nordisk інвестує $290 млн у фонд переходу на відновлювані джерела енергії
Кошти планують спрямувати у новий фонд під управлінням Glentra Capital, інвестиційної компанії, створеної минулого року двома данськими бізнесменами

Контрольний акціонер фармацевтичної компанії Novo Nordisk оголосив про значні інвестиції у новий фонд енергетичного переходу, розширюючи свій портфель за межі охорони здоров'я.
Про це пише Reuters.
Novo Holdings заявила, що інвестує майже $290 млн у новий фонд під управлінням Glentra Capital, інвестиційної компанії, створеної торік двома данськими бізнесменами. Фірма заявляє, що її метою є отримання прибутку через інвестиції у відновлювану енергетику.
Novo Holdings також заявила, що придбала 20% акцій Glentra Capital.
Мортен Бек Йоргенсен, керуючий партнер із капітальних інвестицій, повідомив, що інвестиції, про які було оголошено, відповідають стратегії, розробленій п'ять років тому, згідно з якою Novo Holdings із часом збільшить свої інвестиції в «зелений» перехід відповідно до своєї мети – отримання довгострокових прибутків завдяки інвестиціям, які в цілому поліпшують сталий розвиток.
Він сказав, що, хоча Novo Holdings нещодавно зробила кілька інвестицій в енергетичний перехід, зокрема одну з них на нерозголошену суму в девелопера NREP, який займається питаннями сталого розвитку, оголошена інвестиція стала першою такою великою.
Novo Holdings повністю належить Фонду Novo Nordisk, мета якого – забезпечення «стабільної основи для комерційної та дослідницької діяльності компаній, що входять до складу групи Novo», найбільшою з яких є Novo Nordisk, а також підтримка «наукових, гуманітарних і соціальних напрямків».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що фармацевтична Novo Nordisk обігнала LVMH і стала найбільшою в Європі компанією за капіталізацією.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].