Титанова «Велта» продовжує переговори у США про будівництво заводу

Титанова «Велта» продовжує переговори у США про будівництво заводу

СЕО компанії заявив, що домовляється про створення заводу не тільки в США

Титанова 	«Велта» продовжує переговори у США про будівництво заводу
Фото: flickr.com

Група компаній «Велта» з активами з видобутку титановмісних руд у Новомиргороді продовжує переговори в США щодо будівництва заводу.

Про це повідомив СЕО і співвласник «Велти» Андрій Бродський.

«Друзі, другу добу працюю у Вашингтоні над нашим проєктом створення заводу в США. Та й не тільки в США. Намагаюся побудувати справжній титановий міст США-Україна. Подробиці пізніше...», – написав він.

Бродський зазначив, що наразі подробиці не розголошуються.

«Але зараз можу сказати відповідально – Україна у своїй боротьбі не сама. Такої шаленої справжньої двопартійної підтримки нашої країни майже і не очікував», – додав він.

Бекграунд. Нагадаємо: «Велта» ухвалила рішення через війну побудувати завод із випуску титанових виробів за власною інноваційною технологією у США замість України та ОАЕ, оскільки США є основним і надійним союзником України в боротьбі з російськими загарбниками та провідним лідером у технологіях і виробництві зброї.

ТОВ «Велта Холдинг» належить 100% ТОВ «ВКФ «Велта». Кінцевими бенефіціарами є три фізособи: Андрій Бродський (60%), Вадим Москаленко (20%) і Віталій Малахов (20%).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло