ОАЕ повертаються на міжнародний ринок облігацій вперше з 2022 року

ОАЕ повертаються на міжнародний ринок облігацій вперше з 2022 року

Країна планує продати доларових облігацій на щонайменше $1 млрд

ОАЕ повертаються на міжнародний ринок облігацій вперше з 2022 року

Об'єднані Арабські Емірати планують продати доларові облігації з 10-річним терміном погашення.

Про це пише Bloomberg.

За даними видання, початкова цільова ціна встановлена на рівні близько 85 базисних пунктів над казначейськими облігаціями.

За словами аналітиків, ОАЕ намагаються розвивати свої позиції як глобального центру бізнесу та фінансів, особливо в умовах зростаючої регіональної конкуренції з боку більшого сусіда – Саудівської Аравії. Країна прагне прискорити економічне зростання, оскільки прагне подвоїти свій валовий внутрішній продукт до більш ніж $800 млрд до кінця десятиліття. У 2022 році економіка країни зросла майже на 8%, частково завдяки зростанню цін на нафту та обсягів видобутку. Цього року Міжнародний валютний фонд прогнозує, що зростання ВВП сповільниться до 3,5%.

Державний борг країни має рейтинг Aa2, третій найвищий інвестиційний рівень, за версією Moody's Investors Service, і на один щабель нижче – AA- за версією Fitch Ratings.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що російська компанія зібралася побудувати хімзавод в ОАЕ, але місцеві банки не хочуть з нею працювати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло