росія і Китай побудують нафтотранспортний комплекс за $686 млн – Reuters

росія і Китай побудують нафтотранспортний комплекс за $686 млн – Reuters

Очікується, що комплекс сприятиме експорту російської нафти до Китаю

росія і Китай побудують нафтотранспортний комплекс за $686 млн – Reuters

російська ОНГК і китайська Xuan Yuan Industrial Development домовилися спільно інвестувати  $686 млн у будівництво нафтотранспортного комплексу на Далекому Сході росії.

Про це пише Reuters.

Комплекс сприятиме експорту російської нафти до Китаю, оскільки Москва розширює свою інфраструктуру для диверсифікації експорту товарів на схід і подалі від Європи, яку вона зараз вважає політично «недружньою», пише видання.

Угода про фінансування проекту була підписана минулого тижня у далекосхідному російському місті Владивосток на економічному форумі, організованому росконгресом.

Кошти будуть залучені в російських і китайських фінансових установах.

Транскордонний комплекс буде створено в Єврейській автономній області росії біля залізничного мосту через річку Амур, що з'єднує російське місто Нижньоленинське з китайським Тунцзяном.

росконгрес повідомив, що там буде п'ять великих інфраструктурних об'єктів, включаючи термінал, здатний зберігати, змішувати і відвантажувати до 5,8 мільйона метричних тонн нафти і сумішей нафти і газового конденсату на рік.

Плани також передбачають будівництво нафтобази з вертикальними та горизонтальними резервуарами для прийому, зберігання та відпуску до 1 млн тонн нафтопродуктів і мазуту на рік.

Також буде збудовано газонаповнювальний комплекс для перевалки скрапленого вуглеводневого газу, який зможе перевантажувати до 650 000 тонн продукту на рік.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що оманська компанія OQ збирається залучити до $771 млн в ході IPO свого підрозділу з будівництва газопроводів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло