Оманська компанія OQ збирається залучити до $771 млн в ході IPO свого підрозділу з будівництва газопроводів

Оманська компанія OQ збирається залучити до $771 млн в ході IPO свого підрозділу з будівництва газопроводів

За даними Bloomberg, це має стати найбільшим лістингом в історії країни

Оманська компанія OQ збирається залучити до $771 млн в ході IPO свого підрозділу з будівництва газопроводів

Оманська енергетична компанія OQ SAOC прагне залучити $771 млн від первинного публічного розміщення акцій свого підрозділу з будівництва газопроводів, що має стати найбільшим лістингом в історії країни.

Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що OQ встановила ціновий діапазон для IPO OQ Gas Networks SAOG на рівні від 131 баїса до 140 баїсів за акцію. Державна фірма і дві її дочірні компанії продають 2,12 млрд акцій, або 49% акцій OQGN.

Fluxys Belgium SA, Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії та Катарська інвестиційна адміністрація купують по 10% акцій в якості якірних інвесторів, йдеться в повідомленні. Транш інституційних інвесторів становить 40% від суми угоди, тоді як на частку роздрібних інвесторів припадає 30%.

Період прийому заявок для інституційних інвесторів триватиме з 26 вересня до 9 жовтня, тоді як роздрібна пропозиція закриється 5 жовтня. Остаточна ціна буде оголошена 12 жовтня, а торги акціями розпочнуться 24 жовтня.

OQGN стане другим IPO в рамках приватизаційної програми Оману, спрямованої на поповнення державної скарбниці та розширення фондової біржі. Подібні кампанії з лістингу в Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах принесли мільярди доларів за останні кілька років.

У березні OQ розмістила свій нафтобуровий підрозділ Abraj Energy Services SAOG, залучивши $244 млн, що стало найбільшим лістингом для Оману за останні десять років. З того часу акції компанії зросли майже на 18%. IPO Oman Telecommunications Co SAOG на суму $748 млн у 2005 році є найбільшим лістингом в країні, згідно з даними Bloomberg.

OQGN володіє природною монополією на основну газотранспортну інфраструктуру в Омані і має близько 4 031 км (2 505 миль) газопроводів. Bank Muscat SAOG, Bank of America Corp. та EFG Hermes були призначені спільними глобальними координаторами IPO OQGN.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що cтартап, який дозволяє миттєво розмовляти іноземними мовами, націлився на проведення IPO на Nasdaq вартістю $1 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло