Apple випустила нову версію операційної системи iOS 17

Apple випустила нову версію операційної системи iOS 17

iOS 17 містить низку нових можливостей та функцій

Apple випустила нову версію операційної системи iOS 17
Фото: flickr.com

Користувачі смартфонів Apple отримали можливість встановити нову версію операційної системи iOS 17.

Про це йдеться на сайті Apple. 

iOS 17 містить низку нових можливостей та функцій, зокрема StandBy. Це новий повноекранний режим перегляду, який надає зручну інформацію для перегляду на відстані, коли iPhone заряджається. 

Також додано транскрипцію звукових повідомлень, функція для швидкого обміну контактами при контакті з пристроями, функцію Check In, вбудована в Messages, що дозволяє повідомити сім'ю або друзів, що ви безпечно дісталися пункту призначення.

Крім того, з'явилися нові функції в Health для психічного здоров'я. Користувачі можуть реєструвати свої щоденні настрої та миттєві емоції й отримати доступ до оцінок депресії та тривоги.

У програмі «Повідомлення» користувачі тепер можуть провести пальцем праворуч по будь-якому повідомленню, щоб надіслати вбудовану відповідь. Під час введення тексту помилки виправлятимуться з більшою точністю, а користувачі отримуватимуть інтелектуальні текстові рекомендації під час введення (додати їх можна, натиснувши на пробіл).

Apple Maps отримали можливість завантажувати карти для використання в автономному режимі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло