Торгова активність на Binance.US впала на 98% на тлі регуляторних проблем

Торгова активність на Binance.US впала на 98% на тлі регуляторних проблем

Обсяг торгів на Binance.US за вихідні впав до $5,09 млн, про що свідчать дані Amberdata. Для порівняння, 17 вересня 2022 року обсяг торгів на біржі становив близько $230 млн

Торгова активність на Binance.US впала на 98% на тлі регуляторних проблем

Торгова активність на Binance.US  впала на 98% на тлі суперечки в Комісії з цінних паперів та бірж. Обсяг торгів на Binance.US за вихідні впав до $5,09 млн, для порівняння, 17 вересня 2022 року обсяг торгів на біржі становив близько $230 млн.

Про це пише Bitcoin Insider.

Більша частина падіння відбулася після березня, що збігається зі звинуваченнями Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США проти генерального директора Binance Чанпенг Чжао в порушенні регуляторних норм.

У червні Комісія з цінних паперів і бірж США ініціювала судовий процес проти Binance.US, Чжао і його основної біржі Binance за низку порушень, які включали в себе передбачуване спотворення торгового контролю і нагляду на платформі Binance.US.

Компанія зі штаб-квартирою в Майамі зараз бере участь у судовому процесі, що змусило Комісію з цінних паперів і бірж США заявити в понеділок, що Binance.US продемонструвала непослідовність у підтримці послідовного наративу.

Після судового позову Binance.US призупинила торгівлю більш ніж 100 парами токенів, що призвело до значного падіння біржової активності та довіри інвесторів.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ринкова капіталізація TrueUSD (TUSD) підскочила до $3,4 млрд, обігнавши Binance USD (BUSD).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло