Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами – Олена Шуляк

Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами – Олена Шуляк

Це зокрема передбачає, що будматеріали українських виробників мають відповідати нормам ЄС

Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами – Олена Шуляк
Фото: Укрінформ

Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами.

Про це в інтерв'ю Mind повідомила голова парламентського комітету з організації державної влади та містобудування Олена Шуляк.

Посадовиця пояснила, що парламентарі вже ухвалили низку законів, пов’язаних із покращенням сфери будівництва. Мова йде зокрема про євроінтеграційний закон, що стосується мінімальних вимог до енергоефективності для будівель і споруд.

«Це говорить про те, що ми будемо використовувати стандарти та практики, які застосовуються в ЄС у процесі модернізації чи нового будівництва», – додала Шуляк.

Парламентарка наголосила, що відповідно до цього законопроєкту будівельні матеріали українських виробників, які використовуватимуть для відбудови, мають відповідати стандартам, нормам та характеристикам Європейського Союзу.

«У нас немає іншого шляху. Ми повинні не просто використовувати європейські правила, а той євроінтеграційний курс, якого дотримуємося вже тривалий період часу», – підкреслила Шуляк.

Політикиня відзначила, що Україна має вивчати питання переробки будівельного сміття, адже тільки у Бучанському районі Київщини наразі є 2 млн тонн будсміття (за попередніми підрахунками і тільки в житловому секторі).

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що японський бізнес готовий долучитися до відбудови України. Представники бізнесу країни презентували низку сучасних технологій, які сприятимуть прискоренню відновлення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло