Уряд спільно з НБУ затвердили методологію визначення юрособою кінцевого бенефіціара

Уряд спільно з НБУ затвердили методологію визначення юрособою кінцевого бенефіціара

Зазначається, що вона передбачає особливості визначення кінцевого бенефіціарного власника для неприбуткових організацій та інститутів спільного інвестування

Уряд спільно з НБУ затвердили методологію визначення юрособою кінцевого бенефіціара
Фото: ілюстративне

Кабмін спільно з Нацбанком затвердили методологію визначення юридичною особою кінцевого бенефіціарного власника.

Про це повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук.

За його словами, її було розроблено з метою створення ефективної системи у сфері розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників, удосконалення процесу визначення юридичними особами кінцевих бенефіціарних власників.

«Методологією визначено методи, способи, шляхи зʼясування інформації на наявність ознак вирішального впливу на діяльність юридичної особи, принципи процесу визначення юридичною особою кінцевого бенефіціарного власника, проведення моніторингу та актуалізації (оновлення) інформації про кінцевого бенефіціарного власника», – зазначив Мельничук.

Крім того, закріплюються механізми дослідження інформації про фізичних осіб, які здійснюють вирішальний вплив на діяльність юридичної особи та визначення кінцевого бенефіціарного власника.

Зазначається, що методологія передбачає особливості визначення кінцевого бенефіціарного власника для неприбуткових організацій, інститутів спільного інвестування – корпоративного, пайового інвестиційного та недержавного пенсійного фонду, партнерства, створеного відповідно до законодавства іноземної юрисдикції на підставі або відповідно до договору для ведення діяльності з метою отримання прибутку або досягнення іншої спільної мети, повного та командитного товариства.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін затвердив порядок набуття та скасування статусу е-резидента.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло